interax Antipanik Otomatik Kayar Kapılar, normal kullanımda otomatik kayar kapı özelliğinde çalışarak, acil durumlarda ise tüm kanatlarına (hareketli ve sabit kanatların tamamı) kaçış yönünde uygulanacak itme kuvveti ile 90 derece açılıp hızlıca binanın tahliye edilmesini sağlayarak, her iki işlevi başarıyla yerine getirmektedir.

Bu özelliği sayesinde gerektiğinde kapının neredeyse geçiş açıklığı kadar bir boşluk elde edilerek, büyük hacimli eşya veya kargo gibi malzemelerin taşınmasına da olanak sağlanmaktadır.

interax Otomatik Kayar kapılar estetik ve yalıtımı üst seviyede tutarken kullanıcı dostu programlanabilir yapısı ile kapının tüm fonksiyonlarını kolaylıkla değiştirmenizi sağlar. Çuhadaroğlu firması tarafından üretilen yazılım sistemi sayesinde, taleplerinize özel çözümler sunmaktadır. Güçlü ve sessiz çalışan mekanizması ile yapılarda maksimum verim sağlamaktadır. Elektrik kesintilerinde kapının içinde yer alan akü sayesinde kesintisiz çalışma konforu sağlamaktadır.

Sunduğu, yalıtımlı, yalıtımsız profillerden oluşan çeşitli kanat sistemleri ve bu kanatlar ile kullanılabilen cam kombinasyonları sayesinde mimari taleplere estetik çözümler sunmaktadır.

Paylaşım adresi kopyalandı.
Bağlantıyı Paylaş
Anti Panik Otomatik Kayar Kapı

Destek

 Kullanım Koşullarını kabul ediyorum.   

Kullanım Koşulları

KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ VE GÜVENLİĞİ FORMU Bu dokumanı onaylayarak 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun (“Kanun”) 5. Maddesi kapsamında Şirketimize iletmiş olduğunuz kişisel verilerinizin, hizmetlerimiz hakkında bilgi vermek ve sizlerle iletişime geçmek için kullanımına açıkça rıza göstermektesiniz. Kişisel verileriniz kanuni düzenlemelere uygun olarak ticari teamüllerde öngörülen sürelerde işlenecektir. Kanun kapsamında Veri Sorumlusu Şirketimiz; CUHADAROĞLU olup Kanun’daki tüm sorumluluk ve yükümlülüklerine uymayı kabul etmektedir. Kişisel Verilerinizin, Veri Sorumlusu Şirketimizin belirleyeceği yurtiçi veya yurtdışında bulunan 3. kişilere işbu verilerin saklanması, depolanması ve açık rıza gösterilen amaçlarla işlenmesi için aktarılmasına açıkça onay vermektesiniz. Kanuni haklarınız kapsamında; dilediğiniz zaman Veri Sorumlusu Şirketimize başvurarak tarafınıza ait kişisel verilerin işlenip işlenmediğini öğrenme, işlenen kişisel verileri varsa bunlara ilişkin bilgi talep etme, kişisel verilerin işlenme amacını ve bu verilerin amaca uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, kişisel verilerinin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme, kişisel verilerindeki hataların düzeltilmesini ve eğer aktarım yapılmışsa ilgili üçüncü kişiden bu düzeltmenin istenmesini talep etme, kişisel verilerin işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde bu verilerin silinmesini, yok edilmesini ya da anonim hale getirilmesini isteme ve eğer aktarım yapılmışsa bu talebin aktarılan üçüncü kişiye iletilmesini isteme, işlenen verilerin neticesinde kişi ile ilintili olumsuz bir sonuç çıkmasına itiraz etme, Kanun’a aykırı veri işleme nedeniyle zararının ortaya çıkması halinde zararını yasalar çerçevesinde talep etme hakkınız mevcuttur.

info

Telefon

+90 (212) 867 05 00

E-Posta

info@interax.com.tr

Adres

Çuhadaroğlu Alüminyum Sanayi ve Tic. A.Ş. Yakuplu Mh. Hürriyet Bulvarı No:153 34524 Beylikdüzü / İSTANBUL - TÜRKİYE