Interax otomatik kapı ürünleri sunduğu çözümler ile taleplerinize karşılık verecek şekilde tasarlanmıştır.

Kanopili veya cam tavanlı; 3 veya 4 kanatlı; büyük çaplardaki döner kapılar için ortası vitrinli alternatifleri ile mimari taleplere çözüm oluşturmaktadır.

Dikey ve yatay sıkışma sensörleri, elektrik kesintilerinde manuel çalışma, panik kaçış uygulaması, kapı kanatlarında normal dönüş esnasında kanadın itme ile zorlanması durumunda dahi duraklamadan hareket etmesi, bedensel engelli kişilerin geçişini kolaylaştıran yarım hızla dönüş vb. pek çok özellik interax Otomatik döner kapılarda mevcuttur.

Sirkülasyon yoğunluğunu yüksek olduğu birçok projede tercih edilen interax otomatik döner kapılarda, operatör üzerinde kullanılan yeni teknolojik iyileştirmeler sayesinde, kapının arıza verme olasılığı en aza indirilmiştir. Düzenli bakımlar yapıldığında uzun yıllar sorunsuz şekilde çalışabilirler. Çuhadaroğlu firması tarafından üretilen yazılım sistemi sayesinde, taleplerinize özel çözümler sunmaktadır.

Paylaşım adresi kopyalandı.
Bağlantıyı Paylaş

Destek

 Kullanım Koşullarını kabul ediyorum.   

Kullanım Koşulları

KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ VE GÜVENLİĞİ FORMU Bu dokumanı onaylayarak 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun (“Kanun”) 5. Maddesi kapsamında Şirketimize iletmiş olduğunuz kişisel verilerinizin, hizmetlerimiz hakkında bilgi vermek ve sizlerle iletişime geçmek için kullanımına açıkça rıza göstermektesiniz. Kişisel verileriniz kanuni düzenlemelere uygun olarak ticari teamüllerde öngörülen sürelerde işlenecektir. Kanun kapsamında Veri Sorumlusu Şirketimiz; CUHADAROĞLU olup Kanun’daki tüm sorumluluk ve yükümlülüklerine uymayı kabul etmektedir. Kişisel Verilerinizin, Veri Sorumlusu Şirketimizin belirleyeceği yurtiçi veya yurtdışında bulunan 3. kişilere işbu verilerin saklanması, depolanması ve açık rıza gösterilen amaçlarla işlenmesi için aktarılmasına açıkça onay vermektesiniz. Kanuni haklarınız kapsamında; dilediğiniz zaman Veri Sorumlusu Şirketimize başvurarak tarafınıza ait kişisel verilerin işlenip işlenmediğini öğrenme, işlenen kişisel verileri varsa bunlara ilişkin bilgi talep etme, kişisel verilerin işlenme amacını ve bu verilerin amaca uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, kişisel verilerinin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme, kişisel verilerindeki hataların düzeltilmesini ve eğer aktarım yapılmışsa ilgili üçüncü kişiden bu düzeltmenin istenmesini talep etme, kişisel verilerin işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde bu verilerin silinmesini, yok edilmesini ya da anonim hale getirilmesini isteme ve eğer aktarım yapılmışsa bu talebin aktarılan üçüncü kişiye iletilmesini isteme, işlenen verilerin neticesinde kişi ile ilintili olumsuz bir sonuç çıkmasına itiraz etme, Kanun’a aykırı veri işleme nedeniyle zararının ortaya çıkması halinde zararını yasalar çerçevesinde talep etme hakkınız mevcuttur.

info

Telefon

+90 (212) 867 05 00

E-Posta

info@interax.com.tr

Adres

Çuhadaroğlu Alüminyum Sanayi ve Tic. A.Ş. Yakuplu Mh. Hürriyet Bulvarı No:153 34524 Beylikdüzü / İSTANBUL - TÜRKİYE

ARCUS Otomatik Döner Kapı kullanıldığı projeler